portal osiedli, dzielnic i miast

Gdańsk Zakoniczyn - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


 Komunikacja z Radą Osiedla Ujeścisko-Łostowice / tematy dzielnicowe   

FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Porębskiego 50, 52 - Dulin'a 10,12 » Forum » Wypowiedzenie umowy Administratorowi K&K
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Wypowiedzenie umowy Administratorowi K&K

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Katarzyna18 
   

Nowy na forum


Dołączył: Czw Cze 05, 2014 11:13
Posty: 4
Skąd: Gdańsk-Zakoniczyn

PostWysłany: Czw Cze 05, 2014 11:19    Temat postu: Wypowiedzenie umowy Administratorowi K&K

Chciałabym dowiedzieć o Wasze zdanie w kwestii wypowiedzenia umowy dotychczasowemu administratorowi. Ja osobiście jestem zniesmaczona postępowaniem naszego Zarządu w tak WAŻNEJ dla naszej Wspólnoty sprawie. Chodzi mi konkretnie o brak informacji o zamiarze podjęcia takowego działania. Oby Zarząd zgodnie z obietnicą zwołał jak najszybciej Zebranie!!!
tonga26 
   

Nowy na forum


Dołączył: Nie Paź 21, 2012 20:59
Posty: 2
Skąd: Gdańsk-Zakoniczyn

PostWysłany: Pią Cze 06, 2014 9:43    Temat postu: Re: Wypowiedzenie umowy Administratorowi K&K

ostatnie decyzje są niepokojące, w piśmie, które dostaliśmy napisane jest, iż obecny prezes wyłożył własne pieniądze na zobowiązania wspólnoty, mamy rozumieć, że wspólnota nie ma płynności? Czyli doposażenie placu zabaw, czy prace przy bloku Porębskiego odeszły w niepamięć i nie będą zrealizowane? Kto teraz jest konserwatorem i pobiera z tego tytułu wynagrodzenie - prezes?
Chyba źle się dzieje. Jakie jest zdanie innych sąsiadów?
amoniek 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pon Lip 22, 2013 8:57
Posty: 21
Skąd: z Jara

PostWysłany: Pią Cze 06, 2014 10:08    Temat postu: Re: Wypowiedzenie umowy Administratorowi K&K

tonga26 napisał:
Kto teraz jest konserwatorem i pobiera z tego tytułu wynagrodzenie - prezes?


Chyba tak bo, konserwatora pana Leszka już dawno nie widziałam na osiedlu - ciekawe czemu?
keszczuk 
   

Forumowicz


Wiek: 42
Dołączył: Sob Lut 13, 2010 13:03
Posty: 119
Skąd: Pięć Wzgórz

PostWysłany: Pią Cze 06, 2014 11:23    Temat postu: Re: Wypowiedzenie umowy Administratorowi K&K

Bardzo dziwnie to wszystko wygląda i faktycznie myślałam, że takie decyzje nie są podejmowane wyłącznie przez prezesa, ale wydaje mi się, że skoro tak się stało to tak można. Nie ma innego wyjścia jak czekać na zebranie i wyjaśnienia. Jeśli rzeczywiście zostaliśmy oszukani przez K&K to nie ma nad czym się zastanawiać i od razu podjąć kroki prawne, więc bardziej tu nie wiem czemu jest napisane, że się "zastanawiamy nad podjęciem kroków prawnych".
kurka78 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pią Cze 06, 2014 12:07
Posty: 1
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Cze 06, 2014 12:31    Temat postu: Re: Wypowiedzenie umowy Administratorowi K&K

Po otrzymaniu pisma od pana z zarządu z dnia 31.05.2014 byłam w KK osobiście sprawdzić finanse wspólnoty. Pieniędzy brakuje na wspólnocie, bo właściciele mają zaległości i jak wiecie na sprawozdaniu za 2013 było ich około 80 tyś. zł. Sprawdziłam, że na koncie wspólnoty na koniec maja było ok 30 tyś. zł. Na wyciągach nie zauważyłam żadnych dziwnych opłat, były tylko płacone bieżące faktury. Nie rozumiem jakie kroki prawne należy zgłosić, czy wspólnota nie poniesie za to dodatkowych kosztów, bo jak zauważyłam na wyciągach nie ma nieprawidłowości.
mova-n 
   

Bywalec


Dołączył: Wto Lut 17, 2009 8:44
Posty: 44
Skąd: Zakoniczyn

PostWysłany: Śro Cze 11, 2014 15:34    Temat postu: Re: Wypowiedzenie umowy Administratorowi K&K

Ja jestem zaniepokojona że prezes podejmuje decyzje bez konsultacji. To że kiedyś tam został wybrany i obdarzony zaufaniem nie tłumaczy jego dziwnych ostatnimi czasy zachowań. Nikt nie prosił go o wykładanie swoich pieniędzy. Poza tym nie wiem czy pamiętacie ale co miesiąc od wspólnoty pobiera 1000 zł wynagrodzenia. Osobiście uważam, ze K&K dobrze sprawowało swoją pracę i szkoda że to nie mieszkańcy mogli zadecydować o ich ostatecznym odwołaniu. Mam nadzieję, że na Zebraniu sprawa się wyjaśni. Życzyłabym sobie aby bliżej przyjżeć się "pracy" Lecha - może już się wypalił. Tym bardziej nie podoba mi się też fakt, że reprezentuje nas ktoś kto nawet nie mieszka w naszej Wspólnocie
mova-n 
   

Bywalec


Dołączył: Wto Lut 17, 2009 8:44
Posty: 44
Skąd: Zakoniczyn

PostWysłany: Śro Cze 11, 2014 15:36    Temat postu: Re: Wypowiedzenie umowy Administratorowi K&K

amoniek napisał:
tonga26 napisał:
Kto teraz jest konserwatorem i pobiera z tego tytułu wynagrodzenie - prezes?


Chyba tak bo, konserwatora pana Leszka już dawno nie widziałam na osiedlu - ciekawe czemu?


Całkiem możliwe. Konserwacji bramy wjazdowej już nie ma. Teraz prezes się tym zajmuje i pobiera za to pieniądze. Trochę jak w Alternatywach.
amoniek 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pon Lip 22, 2013 8:57
Posty: 21
Skąd: z Jara

PostWysłany: Śro Cze 11, 2014 20:37    Temat postu: Re: Wypowiedzenie umowy Administratorowi K&K

mova-n napisał:
Trochę jak w Alternatywach.


Lech Stanisław Anioł Very Happy
leszek_gda 
   

Forumowicz


Wiek: 42
Dołączył: Wto Paź 05, 2010 14:33
Posty: 122
Skąd: Dulina 1A, Dulina 10

PostWysłany: Pią Cze 13, 2014 2:51    Temat postu: Re: Wypowiedzenie umowy Administratorowi K&K

Odnośnie bramy i szlabanu

Umowa na zakup urządzenia nie przewidywała wymian baterii w czujkach oraz podjazdów serwisowych. Za wszystko zawsze płaciliśmy od początku. W 2012r spotkałem się z pracownikiem Netcaru oraz Polarisa. Ustaliłem min , iż problem leży po stronie instalacji domofonowej, gdzie SM Orunia zadecydowała o oszczędnym wycięciu guzików w słuchawkach domofonowych. W związku z tym wystosowałem pismo z prośbą o przegląd tych przycisków. Sytuacja się poprawiła. O ile Państwo podczas prac remontowych nie dokonywali samodzielnych przeróbek o tyle brama działała. Od 2012 od mniej więcej sierpnia w obu urządzeniach po zaleceniu z Netcaru sam wymieniałem baterie. Płaciłem za nie z własnej kieszeni. W zeszłym roku awaryjność się zwiększyła. Łukasz- wspólokator już denerwował się, iż tyle ich kupuje. Jako, że czujka na baterie w słupku bramy została uszkodzona już w 2012 r prze nieznany samochód po jej stanie, zaśniedzeniu i awaryjności zaproponowałem wymianę i zrobienie czujek przewodowych. Czujka przewodowa kosztowała trzykrotnie mniej niż bateryjna. Zamówiłem ją sam oryginalną z hurtowni spod Warszawy. Jako, że rozgryzłem zimą temat awaryjnych otwarć zaproponowałem montaż stacyjki. Stacyjka odcina „błędny długi sygnał” z instalacji domofonowej. W związku z brakiem regulacji skrzydła bramy w okresie -2010-2013, gdy miał to robić Netcar zgodnie z FV doszło do nadmiernego zużycia koła zębatego. Stąd awaria kwietniowa. Postanowiłem pomimo sprawdzania dokumentacji wspólnoty dokonać niezbędnych npraw i modernizacji. Zajęło mi to kilka dni, prace wykonywałem w godzinach nocnych by móc testować rozwiązanie oraz nie utrudniać wjazdu/wyjazdu z parkingu podczas pierwszej regulacji listw zębatych. Stan bramy widział mój ojciec oraz nasi mieszkańcy, gdzie pokazywałem leżący na silniku rozszczelniony z robakami odbiornik( stąd awarie w trakcie upałów) oraz poprzecinane poprzecierane przewody – skutek prac Netcar-Polaris. Za wykonane prace nie otrzymałem żadnych pieniędzy ani innych gratyfikacji. Straciłem, czas paliwo ale nauczyłem się lepiej tego urządzenia na tyle, iż nie mam oporów klientom firmy Freiberger programować piloty, czy naprawiać urządzenia. Musiałem również zorganizować pomoc ogrodników w ułożeniu peszela, za co również nie otrzymali żadnych pieniędzy- jest wyciąg w K&K można sprawdzić. Zatem pomówienia w tym zakresie są nie uczciwe i naruszają moje dobra osobiste chronione prawnie.
leszek_gda 
   

Forumowicz


Wiek: 42
Dołączył: Wto Paź 05, 2010 14:33
Posty: 122
Skąd: Dulina 1A, Dulina 10

PostWysłany: Pią Cze 13, 2014 3:02    Temat postu: Re: Wypowiedzenie umowy Administratorowi K&K

Plac zabaw

Stosowna umowa została podpisana 20.05.2014. Jako, że wykonawca posiada terminy i ma dużo zleceń, gdyż jest stosunkowo tani prace zgodnie z umową odbędą się w drugiej w lipcu 2014. Do tego czasu postaram się wymienić podłoże by zachowywało normy placów zabaw - piasek oraz planuję samodzielnie lub z państwa pomocą wykonać ogrodzenie od przodu, zgodnie z uwagami właścicieli oraz dokumentami odnośnie placów zabaw. Przegląd placu zabaw, który zgodnie z przepisami powinien się odbywać kilka razy w roku, a nie było go nigdy co również wychwyciłem nastąpi po zakończeniu robót. Stosowną informację wystosowałem ustnie na zebraniu wspólnoty 28.03.2014. Jednocześnie informuję, iż podbiłem cenę, iż w umowie z dnia 20.05.2014. Kwota z uchwały 14.000zł zeszła do kwoty 13.700zł
leszek_gda 
   

Forumowicz


Wiek: 42
Dołączył: Wto Paź 05, 2010 14:33
Posty: 122
Skąd: Dulina 1A, Dulina 10

PostWysłany: Pią Cze 13, 2014 3:08    Temat postu: Re: Wypowiedzenie umowy Administratorowi K&K

Uchwała zabezpieczenie wjazdów wind w budynkach Porębskiego 52 Dulina 10

Uchwała zrealizowana. Stacyjki zamontowane są od kilku tygodni w wymienionych budynkach właściciele z nich korzystają, piwnice są mniej narażone na kradzieże. Cena z uchwały została również zmniejszona o jakieś ~160zł.Posiadam stały kontakt z kone, w tym z kierownikami serwisu jak również posiadam prywatny tel serwisanta w zakresie modernizacji wind - oświetlenie, rozfoliowanie itp.
leszek_gda 
   

Forumowicz


Wiek: 42
Dołączył: Wto Paź 05, 2010 14:33
Posty: 122
Skąd: Dulina 1A, Dulina 10

PostWysłany: Pią Cze 13, 2014 3:22    Temat postu: Re: Wypowiedzenie umowy Administratorowi K&K

Brama - konserwacja
Żal mi było płacić firmom za konserwację, gdzie w dokumentacji serwisowej producenta jest zapis o dokręceniu śrób i przeglądzie raz na pół roku. Nie zdawałem sobie tylko sprawy co mnie uczulili obcy zarządcy, że jeśli jest umowa z firmą to ona w razie wypadku ponosi odpowiedzialność. Stąd też wycofałem się bezumownie z jej obsługi. Wybadałem oferty średnio miesięcznie firmy np /demit, netcar i jedna z Gdyni chciały kwoty od 250 netto w górę od urządzenia. Czas udrożnienia przejazdu był od 12-24 godzin. Ciekaw jestem ile razy spóźnilibyście się Państwo przez to do pracy. ?Przypominam, iż jak nie było zasilania na osiedlu bądź były awarie od ręki Państwu ja otwierałem. Nie było to miłe być obudzonym o 6-7 rano gdy do pracy miałem na godzinę 10-12 i po prostu spałem. Jednocześnie chciałem zaznaczyć, iż Netcar brał ostastnio już 85z,00zł za pilota. Sam potrafię je programować. Stąd też sąsiadka z bloku Dulina 10 będzie miała go po kosztach zakupu i przesyłki.Najbardziej zabolały mnie FV za wymianę baterii przez Netcara w zeszłym roku, gdzie Pani Janina zapomniała chyba przekazać Paniom z sekretariatu, że ja obsługuję bramę i wymieniam baterie. Po co marzłem na mrozie skoro Net Car za chwilę wymieniał moje nowe baterie a brama była już sprawna. FV opiewają na kwoty powyżej 200zł są ich min 3. dowodzi to zapominaniu i braku komunikacji w firmie.
leszek_gda 
   

Forumowicz


Wiek: 42
Dołączył: Wto Paź 05, 2010 14:33
Posty: 122
Skąd: Dulina 1A, Dulina 10

PostWysłany: Pią Cze 13, 2014 3:27    Temat postu: Re: Wypowiedzenie umowy Administratorowi K&K

Przeglądy budynków
Zgodnie z wolnymi wnioskami spisanymi na zebraniu wspólnoty w 2012 miały odbywać się w godzinach popołudniowych, nawet ja o nich nie widziałem a jeśli Państwo Pamiętają gwarancje i stan budynków zawsze mnie interesował Tak naprawdę wszystko co było zrobione w 2012 r ja "wyszarpałem" od PB Kokoszki. Za stres , a rozmowy były nerwowe, czas na pokazywaniu uwag PB Kokoszki, odbioru prac, wyszarpaniu kluczy od dewelopera od 4 budynków nikt mi nie podziękował. Dachu Dulina 10 Porębskiego 52 były w nie najlepszym stanie -woda za papą, pofałdowania, urwane opierzenia itp. Chciałem przypomnieć, że za takie przeglądy SM Orunia"ciągnęła"oprócz stawki za zarządzanie niemałe pieniądze.
leszek_gda 
   

Forumowicz


Wiek: 42
Dołączył: Wto Paź 05, 2010 14:33
Posty: 122
Skąd: Dulina 1A, Dulina 10

PostWysłany: Pią Cze 13, 2014 3:41    Temat postu: Re: Wypowiedzenie umowy Administratorowi K&K

Zamkniecie śmietników
Zgodnie z papierami sprzed 1.01.2012 takie były Państwa oczekiwania. Uchwała na ich zamknięcie nie została zatwierdzona. Stosunek głosów za był 31% do 18% przeciw. Uchwała nie zatwierdziła się, gdyż była dopisana w kartach na zebraniu w 2013r, gdy to wychwyciłem, było już po obejściu Państwa mieszkań, nie miałem siły drugi raz latać. W związku z tym iż od lutego byłem więcej niż zwykle na budynkach osobiście widziałem walające się śmieci, hałasujących śmieciarzy puszkami o 4:00 nad ranem. Prośba o furtki była też ze strony firmy Krispol By nie sprzątać za każdym razem wywalonych przez złomiarzy śmieci. Wiatr rozwiewał śmieci na osiedlu, widać jak zatrzymują sie śmieci na furtkach np foliówki. . Wspólnota Dulina 2,4,6 ma taki sam problem i zamyka swoje furtki. We Wspólnocie Dulina 1A, gdzie obecnie mieszkam wiata również jest zamykana, jest na tyle czysto, iż gotów jestem pokazowo w niej zjeść. Na zebraniu w sprawie wyboru zabawek na plac oraz ofert MK poruszono tę kwestię krzykiem na mnie. Pan Rudzki się zgodził przy obecnych właścicielach. Koszt 1080zł, gdzie obok wspólnota ma oferty sporo wyższe. Jeździłem po marketach i nawet sam chciałem je zamknąć /1 /ceny materiałów gotowych furtek przewyższały ofertę Siedlca. Dałem niektórym Pańswy również informację, iż planuję pojemniki przed wiatami śmietnikowymi na metal-puszki dla złomiarzy by ich nie uszkadzali. Za poprawki po Siedlcu moje i mojego ojca wspólnota nie wydała złotówki za robociznę, tylko za pochwyty i mocowania do zamknięcia gdzie kupiłem w hurtowni na swój rabat bezpośrednio na Wspólnote Mieszkaniową.
leszek_gda 
   

Forumowicz


Wiek: 42
Dołączył: Wto Paź 05, 2010 14:33
Posty: 122
Skąd: Dulina 1A, Dulina 10

PostWysłany: Pią Cze 13, 2014 3:52    Temat postu: Re: Wypowiedzenie umowy Administratorowi K&K

Gwarancje
O ile odbywały się przeglądy budynków, miałem dobry kontakt z kierownikiem budowy przedszkola, pytałem właścicieli budowlańców, pytałem Siedlca oraz zarządcę z Osiedle Zielone, a nawet klientów budowlańców firmy Freiberger a także bazując na dokumentach za czasów SM Orunia o tyl w miarę rozwoju swojej wiedzy starałem się egzekwować gwarancje. Jako, że deweloper PB Kokoszki nie odpowiedziały na Państwa Pisma nie wiedziałem o zakresie nie wykonanych prac. W dniu 17.04.2014 spotkałem się z rzeczoznawca budowlanym, biegłym sadowym , który nakierował mnie że moje uwagi odnośnie prac i wykonania budynków są słuszne. Protokoły wypożyczeń projektów, dzienników , pism potwierdzają moją aktywność w tym zakresie jak również dokumenty odbiorowe prac. Na spotkanie z rzeczoznawcą zaprosiłem K&K, gdzie widać było brak znajomości problemów budynków, a za chwilę zmiana tematu, że szuka inżyniera.Rzeczoznawca zobowiązał się mi nieodpłatnie pomóc. W związku z uwagami mieszkańców i stanem mieszkań poprosiłem Państwa o przekazanie mi informacji w których mieszkaniach prace nie wykonano. Przypominam, iż robiłem to grzecznościowo, gdyż ani zarząd ani administrator nie jest stroną umowy sprzedaży lokalu i nie ma prawa egzekwować nawet w sądzie Państwa Roszczeń. Stosowna informacja była już przekazywana pisemnie przez SM Orunia.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 5 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Gdańsk

  

osiedla Gdańska:

  2 Potoki 3 Kolory Albatross Towers Alfa Park Ambasador Angielska Grobla Apartamenty Nadmorskie Apartamenty Przy Plaży Arkońska Astra Park Atrium Gdańskie Audiopolis Aura Gdańsk Avalon Awiator Bajkowy Park Baltic Center Barbakan Biskupia Górka Błękitna Kaskada Braci Majewskich Brętowska Brama Browar Gdański Brzozowy Park Budowlani Casa Patrizia Castilla (Kowale) Centralpark Chabrowe Chmielna Park Cieszynka City Park Copernicus Cytrusowe Czterobloki Cztery Kąty Cztery Oceany Cztery Pory Roku Długa Grobla Do Studzienki Dolina Dwóch Jezior Dolina Potęgowska Domy Przy Tanecznej Dwa Tarasy Dziedziniec Energooszczędne Fregata Futura Apartamenty Galeon Gardenia Garnizon Habenda Hiszpańskie Hokejowa Horyzont Jabłoniowa (INPRO) Jabłoniowa (PB Kokoszki) Jabłoniowy Sad Jary Jasień Jasień Park Jaworzniaków Jednorożca (Wroński) Jelitkowo Jelitkowski Dwór Jezioro Jasień Jodłowy Park Kameralne Kamienica Francuska Kamienica Pod Wrzosem Kamienice Magellana Kamienice Nad Motławą Kamienice Nad Strzyżą Kamieniczki Akademickie Kartuska 26 Kazimierz Kiełpino Górne Klimaty Klukowo Kochanowskiego 39 Kolorowe Krokusowe Królewskie Wzgórze Kryształowe Kwartał Kamienic Laurowe Lawendowe Wzgórza Leszczynowe Lipce Łostowice Maciejka Maćkowy Marina Primore Matemblewo Migowskie Tarasy Mila Baltica Miłe Miłe Wzgórze Morena Park Morenova Morenowe Wzgórze Myśliwska 17 Myśliwska Park Myśliwski Stok Myśliwskie Nad Jarem Nad Jeziorem Nad Wodą Nadmorski Dwór Neptun Park Niedźwiednik Nova Oliva Nowa Letnica Nowa Osowa Nowator Nowe Osiedle Nowiec Nowy Horyzont Olimp (Kowale) Oliwa Park Optima Orle Gniazdo Orunia Górna Osowa II Osowa Wodnika Ostoja Myśliwska Pana Tadeusza Parkowe Wzgórze Piastów Pięciu Mostów Piotrkowska 27 Platinum Park Platynowa Pogodne Pohulanka PB Górski Polonica Południowe Pomarańczowe Promienne Przeróbka Przy Srebrnej Ptasia Quattro Towers R.S.M. Budowlani Reduta Żbik Rezydencja Marina Robyg Sarnia Dolina Słoneczna Dolina Słoneczna Morena Słoneczne Słoneczne Wzgórza Słoneczniki Smęgorzyno Srebrzysta Podkowa (Kowale) Stary Chełm Stylowe Szafarnia Szmaragdowe Wzgórze Szpora 7 Św. Wojciech Świerkowe Świętokrzyskie Świętokrzyskie (PB EKO) Świrskiego Trzy Dęby Trzy Żagle Ujeścisko Vivaldiego Wieża Leszka Białego Wieżycka Wieżycka Folwark Wiktorii Wilanowska Willa Wajdeloty Wiszące Ogrody Wolne Miasto Wróbla Staw Wzgórze Elizy Wzgórze Focha Wzgórze Magellana Za Słoneczną Bramą Zabornia Zabytkowa Współczesna Zakoniczyn Zapiecek Zielona Dolina Zielone Zielony Stok Złota Karczma

dzielnice Gdańska:

  Aniołki Brętowo Brzeźno Chełm Jasień Kokoszki Krakowiec-Górki Zachodnie Letnica Matarnia Młyniska Nowy Port Oliwa Olszynka Orunia-Św. Wojciech-Lipce Osowa Piecki-Migowo (Morena) Południe Przymorze (Małe i Wielkie) Rudniki Siedlce Stogi z Przeróbką Strzyża Suchanino Śródmieście VII Dwór Wrzeszcz Wyspa Sobieszewska Wzgórze Mickiewicza Zaspa (Młyniec i Rozstaje) Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

Forum Sopot

  

osiedla Sopotu:

  Aquarius Dolina Gołębiewska Grunwaldzka 93a Osiedle Marii Ludwiki Osiedle Mickiewicza Polana Świemirowska Przylesie Sopocka Rezydencja

dzielnice Sopotu:

  Brodwino Dolny Sopot Górny Sopot Kamienny Potok Karlikowo Świemirowo

Forum Gdynia

  

osiedla Gdyni:

  Albatros Altoria Apartamenty Altus Apartamenty Centrum Apartamenty Conrada Apartamenty Gdynia 3000 Apartamenty Na Polanie Baltic Villa Batorego 7 Bernadowo Cadena Park Chrobrego Columbus Demptowo Dolina Cisów Fikakowo Fort Forest Gdyńskie Gorczycowa 3 Horyzonty Gdyni Jantarowe Kamienica Bosmańska Kamienica Moderna Kasztanowa Kępa Redłowska Komandorskie Wzgórze Leśne Łanowa I Marco Polo Mistral Morskie Myśliwskie Tarasy Nad Kępą Nawigator Orłowska Bryza Parkowe Patio Róży Pomorska 57 Redłowska Kaskada Redłowski Stok Rezydencja Sokół Rezydencja Tarasy Sea Towers Shiraz Park Skłodowska 8 Skłodowskiej Sojowa Sokółka Sokółka Zielenisz Śniadeckich 4 Transatlantyk Uranowa Villa Spokojna Wiczlino Ogród Willa Nad Morzem Witawa Zacisze Leśne Zielona Dolina Zielone

dzielnice Gdyni:

  Babie Doły Chwarzno - Wiczlino Chylonia Cisowa Dąbrowa Działki Leśne Grabówek Kamienna Góra Karwiny Leszczynki Mały Kack Obłuże Oksywie Orłowo Pogórze Pustki Cisowskie - Demptowo Redłowo Śródmieście Wielki Kack Witomino (Radiostacja i Leśniczówka) Wzgórze Św. Maksymiliana

W REGIONIE:
Bytów Chojnice Gdańsk Gdynia Hel Jastarnia Kartuzy Kąty Rybackie Kolbudy Koleczkowo Kosakowo Kościerzyna Krynica Morska Kwidzyn Lębork Łeba Łęgowo Malbork Mierzeszyn Pruszcz Gdański Pszczółki Puck Reda Rotmanka Rumia Słupsk Sopot Starogard Gdański Straszyn Tczew Ustka Wejherowo Władysławowo Żukowo

      FORUM GDAŃSK     FORUM SOPOT     FORUM GDYNIA     FORUM PRUSZCZ GDAŃSKI     FORUM STRASZYN

    FILMY Gdańsk/Sopot/Gdynia      TRÓJMIEJSKA GALERIA      Co warto zobaczyć na świecie?

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama