portal osiedli, dzielnic i miast

Gdańsk Zakoniczyn - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


 Komunikacja z Radą Osiedla Ujeścisko-Łostowice / tematy dzielnicowe   

FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Porębskiego 50, 52 - Dulin'a 10,12 » Forum » Zebranie Wspólnoty z dnia 17.07.2014
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Zebranie Wspólnoty z dnia 17.07.2014

Idź do strony 1, 2    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
starki 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Cze 04, 2008 20:57
Posty: 50
Skąd: Zakoniczyn

PostWysłany: Pią Lip 18, 2014 22:04    Temat postu: Zebranie Wspólnoty z dnia 17.07.2014

Witam,
Dla tych, którzy nie mogli wczoraj uczestniczyć w zebraniu zarządu chciałabym podać kilka informacji na temat wczorajszego zebrania. Na zebraniu podjęte zostały następujące tematy:
- nieporozumienia występujące pomiędzy prezesem zarządu a zarządcą, wynikające z braku przepływu informacji oraz przez podejmowanie przez prezesa zarządu prac, które są w gestii zarządcy. Generalnie padało słowo, przeciwko słowu;
- niedociągnięcia naszego tymczasowego zarządcy (głównie niedokładne rozliczenia);
- zakupy wykonywane przez prezesa zarządu, które zgodnie z uchwałą podjętą jeszcze za czasów panowania SM Orunia, powinny być rocznie ograniczone do kwoty 3000 zł zaś zgodnie z informacją podaną przez zarządce, wyniosły już 6629 zł;
- dowiedzieliśmy się, że prezes zarządu zakupił w ikea szafę, w której chce zrobić archiwum by przechowywać nasze dane, umowy. Mieszkańcy zgromadzeni na zebraniu nie zgadzają się, by były tam przechowywane nasze dane osoby;
- przedstawione uchwały wymagają korekty.

Skorygowaliśmy uchwały następująco:
Uchwała nr 8/2014 jest w sprawie odwołania dotychczasowego zarządu, zaś uchwała w sprawie powołania nowego zarządu w składzie 3 osób (2 panie, których nazwisk niestety nie pamiętam, oraz pan Lech Pietraszewski) oraz przyznania każdemu z nich wynagrodzenia w kwocie 330 zł brutto, otrzymała nr 13/2014. Nie będzie już dodatkowego opłacania przez mieszkańców bilingów zarządu (to z uwagi na zadłużenie naszej wspólnoty, które i tak jest wysokie).

W uchwale nr 10/2014 o ile dobrze pamiętam, należy dopisać, iż zadłużeni mieszkańcy będą dodatkowo otrzymywać monit z wezwaniem do zapłaty, który będzie informował o możliwości wyłączenia ciepłej wody i CO. W tym temacie jeszcze dodam, że wg tymczasowego zarządcy i grupy mieszkańców, nie możemy odciąć dopływu zimnej wody, bo będzie to niezgodne z przepisami sanitarnymi.

Uchwała nr 11/2014 wymaga dopisania informacji, że głosowanie drogą elektroniczną będzie możliwe pod warunkiem posiadania przez nowego zarządcę odpowiedniej technologii czy oprogramowania szyfrującego. Jeśli głosy nie będą szyfrowane, każdy sąd podważy ważność głosowania.

Jeśli o czymś zapomniałam, proszę o dopisywanie informacji.
Kasia-bulinka 
   

Nowy na forum


Dołączył: Śro Mar 05, 2014 20:25
Posty: 4
Skąd: Gdańsk-Zakoniczyn

PostWysłany: Pią Lip 18, 2014 23:36    Temat postu: Re: Zebranie Wspólnoty z dnia 17.07.2014

Do powyższego dodałabym tylko tyle, że nie będzie Prezesa Zarządu. Wszyscy członkowie Zarządu będą "równouprawnieni". I nie będzie samodzielnych decyzji, tak jak miało to miejsce dotychczas.

Martwi mnie jednak inna sprawa. Po wspólnocie "chodzą" informacje, że p. Lech zbierając brakujące podpisy pod Uchwałami, nawołuje do głosowania przeciw powoływaniu nowego składu Zarządu!!!

Jeżeli jest to prawda to jest to oburzające!!! Czyżby wszystkowiedzący 'Prezes" nie zrozumiał intencji właścicieli obecnych na zebraniu? Czyżby znowu chciał działać po swojemu?
A może po prostu chodzi o pieniądze?

Czy ktoś ma więcej informacji na ten temat?
leszek_gda 
   

Forumowicz


Wiek: 42
Dołączył: Wto Paź 05, 2010 14:33
Posty: 122
Skąd: Dulina 1A, Dulina 10

PostWysłany: Sob Lip 19, 2014 0:52    Temat postu: Re: Zebranie Wspólnoty z dnia 17.07.2014

Przypominam, iż umieszczanie danych osobowych na forum jest sprzeczne z prawem o czym pisałem. Stosowna informacja zostanie sporządzona przez zarząd a nie wpisy na forum.
Nie liczą sie dla mnie pieniądze a idea co w tym roku udowodniłem. Po to przyniosłem dokumenty i komputer by udowodnić Państwu z "faktów, dokumentów i liczb" a także maili ile razy zarząd próbował coś wyegzekwować od lat. W tym roku pomagali mi zaufani właściciele i drugi członek zarządu.
Zostałem 17.07.2014 potraktowany przez administratora jak cel a to ja zadbałem o Państwa interesy przez całą moją kadencję - udowodni to nowy zarząd, prawnik i każdy administrator. Za kilka miesięcy odczują Państwo nasz wysiłek i uznają że doszło do przekłamań. To Państwo 28.03.2014 mnie zmusili do podjęcia działań a 17.07.2014 je podważał administrator. Treść audytu który prowadzę od dłuższego czasu z pomocą nowego zarządu i zarządcy zostanie Państwu przedstawiona po zakończeniu prac.Państwo zawsze najwięcej widzieli mnie, ale decyzyjność , umowy etc zawsze podpisywał zarząd za wiedzą innych członków.
Ewidencja księgowa wykaże, że nie doszło do wydatkowania środków ponad dyspozycję zarządu jak również kontrole Smile A dziś słyszałem, że pierwsi mieszkańcy chcą je nasłać na administratora(nie ja).Smile
Trzeba było zajrzeć do dokumentów, które przyniosłem Smile, a nie słuchać tylko starego administratora. Mamy sumienie czyste i nie boimy się audytuSmile. Uważam, że jakiś czas Państwo pożałują, iz nie pozwolili mi przedstawić tego co chciałem z najważniejszych rzeczy przedstawić, a dowiedza sie Państwo na następnym zebraniu. Trzeba umieć zachować dystans do przekazywanych informacjii i posługiwac się dokumentacją.
Co do zdania wszystkowiedzący traktuje je z przymruzeniem oka, bo to inni administratorzy (podziękowanie) i zarządy z Zakoniczyna zaczęły ze mną wspópracowac i korzystać z mojej wiedzy, która rozszerza się cały czas o ich wiedzę Smile Wyszedłem z zebrania "struty" ale jestem przekonany, że Państwo za jakiś czas docenią nasz wkład. Może w koncu nasze finanse będą wygladac porządnie jak wspólnoty warszawskiej, na którą stać na wszystko Smile
Każda FV została skrupulatnie opisana i powinna być odpowiednio ujęta w ewidencji księgowej, a ta ewidencja powinna wykazać, że administrator wczoraj wprowadzał Państwa w błąd.To wykażą kontrole księgowe.
Nie oczekuję podziękowań, tylko szacunku...a 17.07.2014 go zabrakło. Mam nadzieję, że poprą Państwo swoich przedstawicieli w działaniach w sprawach sądowych, stąd zebranie min było szybciej bym miał większe wsparcie nowych członków a Państwo wiedzieli więcej...
Proszę nie pisać słowo na słowo, bo jak zawiesił mi się komputer Państwu dokumenty w obieg. Protokóły z zebrań są a ja mam ich kopie, widać co powinno być robione przed administratora.
amoniek 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pon Lip 22, 2013 8:57
Posty: 21
Skąd: z Jara

PostWysłany: Sob Lip 19, 2014 8:34    Temat postu: Re: Zebranie Wspólnoty z dnia 17.07.2014

Imię i nazwisko nie jest daną osobową panie Pietraszewski. Co innego jakbym podała jeszcze adres i pesel pana "juz nie prezesa" Wink
Kasia-bulinka 
   

Nowy na forum


Dołączył: Śro Mar 05, 2014 20:25
Posty: 4
Skąd: Gdańsk-Zakoniczyn

PostWysłany: Sob Lip 19, 2014 10:35    Temat postu: Re: Zebranie Wspólnoty z dnia 17.07.2014

leszek_gda napisał:
Przypominam, iż umieszczanie danych osobowych na forum jest sprzeczne z prawem o czym pisałem. (...).


Standardowo brak odpowiedzi na zadane pytanie!!!!!!
Chciałabym dowiedzieć się, czy to prawda, że nawołuje Pan do głosowania na "nie" za nowym składem Zarządu! Tylko to mnie interesuje.
starki 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Cze 04, 2008 20:57
Posty: 50
Skąd: Zakoniczyn

PostWysłany: Sob Lip 19, 2014 12:52    Temat postu: Re: Zebranie Wspólnoty z dnia 17.07.2014

Panie Leszku, myślę że mieszkańcy doceniają Pana wkład (stąd ponowny wybór do zarządu), ale w pewnym momencie zaczął Pan wchodzić w kompetencje zarządcy. I co to byłby za zarząd? jednoosobowy? Nadto, jak się okazuje, inne wspólnoty nie praktykują wybierania "prezesa zarządu".

W temacie dokumentów... wszystko co pan przekazał przejrzałam i szczerze mówiąc żaden "dokument" mnie nie przekonał. Wolne zapiski to nie dokument, zaś w pismach, w których dopatrywał się pan jakichś podrobień przez zarządcę, nic takiego nie zauważyłam.

Zebranie nie mogło przebiegać tylko tak, jakby tego pan chciał, bo to było zebranie wspólnoty mieszkaniowej, a zatem każdego z nas i mieliśmy prawo zadawać pytania i przerywać niepotrzebne wywody
amoniek 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pon Lip 22, 2013 8:57
Posty: 21
Skąd: z Jara

PostWysłany: Sob Lip 19, 2014 14:57    Temat postu: Re: Zebranie Wspólnoty z dnia 17.07.2014

Kasia-bulinka napisał:
leszek_gda napisał:
Przypominam, iż umieszczanie danych osobowych na forum jest sprzeczne z prawem o czym pisałem. (...).


Standardowo brak odpowiedzi na zadane pytanie!!!!!!
Chciałabym dowiedzieć się, czy to prawda, że nawołuje Pan do głosowania na "nie" za nowym składem Zarządu! Tylko to mnie interesuje.


wcale mnie to nie dziwi. 1000 zł na 3 osoby to nie to samo co dla jednej - ma w tym swój interes. Ciekawe czy za darmo też by tak "ciężko po nocach" pracował?
ZarzadPorebskiegoDulina 
   

Nowy na forum


Wiek: 45
Dołączył: Sob Lip 19, 2014 23:09
Posty: 1
Skąd: Gdańsk-Zakoniczyn

PostWysłany: Sob Lip 19, 2014 23:23    Temat postu: Re: Zebranie Wspólnoty z dnia 17.07.2014

Witamy Wszystkich serdecznie.
Jesteśmy nowymi członkiniami zarządu wspólnoty Porębskiego i Dulina.
Aby ułatwić komunikację z nami założyłyśmy skrzynkę

zarzadwspolnotyporebskiegodulina@gmail.com

Mam nadzieję, że uda nam się w tym tygodniu dopełnić wszelkich formalności związanych z uchwałami podjętymi za zebraniu 17.07.2014.
Konto to zostało założone w celach czysto informacyjnych alby ułatwić wszystkim Państwu komunikację z zarządem oraz usprawnić przepływ informacji.

Zapraszamy wszystkich do współpracy.
Ania Nowicka oraz Agnieszka Butkiewicz.
leszek_gda 
   

Forumowicz


Wiek: 42
Dołączył: Wto Paź 05, 2010 14:33
Posty: 122
Skąd: Dulina 1A, Dulina 10

PostWysłany: Nie Lip 20, 2014 7:30    Temat postu: Re: Zebranie Wspólnoty z dnia 17.07.2014

amoniek napisał:
Kasia-bulinka napisał:
leszek_gda napisał:
Przypominam, iż umieszczanie danych osobowych na forum jest sprzeczne z prawem o czym pisałem. (...).


Standardowo brak odpowiedzi na zadane pytanie!!!!!!
Chciałabym dowiedzieć się, czy to prawda, że nawołuje Pan do głosowania na "nie" za nowym składem Zarządu! Tylko to mnie interesuje.


wcale mnie to nie dziwi. 1000 zł na 3 osoby to nie to samo co dla jednej - ma w tym swój interes. Ciekawe czy za darmo też by tak "ciężko po nocach" pracował?

Nie mam w tym żadnego interesu by podważać Państwa decyzje z zebrania, po to zainicjowałem jego zebranie, sam prosiłem o nowych członków 2 osoby w tym jedna osoba w tym zarządzie ma być. Po to została napisana uchwała w takiej formie a nie innej !. Prosiłem o głos na zebraniu by dokończyć jeden jedyny wątek naszych finansów, Państwo nie pozwolili mi go dokończyć więc zaczekają na dalsze informacje. Żałuję, że nie zrezygnowałem w 2012 r, choć teraz wiem że żyli by Państwo kolejne lata w błogiej nieświadomości co się dzieje z Państwa pieniędzmi. Po to był wprowadzony zarządzeniem zarządu (2 osoby) 30.04.2014 audyt. Koszt audytu przez firmę to ponad 10.000 netto, nie szukałem ofert tylko nowy członek już wcześniej. Takich pieniędzy nie mieliśmy, więc poświeciłem swój czas i pieniądze by go zrobić.Od dnia 17.07.2014 godzina 23.Confused? odreagowywałem zebranie poza osiedlem u ojca a potem spędzając czas z z siostrą, a telefon jak zwykle padł zamęczony...nie miałem ze soba ładowarki.
Nowy zarząd wie -rozmawiałem osobiście i telefonicznie w sobotę, ze w przyszłym tygodniu planuję spotkanie z nowym administratorem. Musimy uzgodnić termin pasujący 4 osobom.Po tym spotkaniu dziewczyny mi "dały" urlop.

Zarząd
Kasia-bulinka 
   

Nowy na forum


Dołączył: Śro Mar 05, 2014 20:25
Posty: 4
Skąd: Gdańsk-Zakoniczyn

PostWysłany: Nie Lip 20, 2014 12:31    Temat postu: Re: Zebranie Wspólnoty z dnia 17.07.2014

ZarzadPorebskiegoDulina napisał:
Witamy Wszystkich serdecznie.
Jesteśmy nowymi członkiniami zarządu wspólnoty Porębskiego i Dulina.
Aby ułatwić komunikację z nami założyłyśmy skrzynkę

zarzadwspolnotyporebskiegodulina@gmail.com

(...)


Drogie Panie - BARDZO dziękuję!! Wierzę, że dzięki Wam w naszej Wspólnocie w końcu zapanuje spokój!!!
amoniek 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pon Lip 22, 2013 8:57
Posty: 21
Skąd: z Jara

PostWysłany: Nie Lip 20, 2014 13:52    Temat postu: Re: Zebranie Wspólnoty z dnia 17.07.2014

leszek_gda napisał:
Od dnia 17.07.2014 godzina 23.Confused? odreagowywałem zebranie poza osiedlem u ojca a potem spędzając czas z z siostrą, a telefon jak zwykle padł zamęczony...nie miałem ze soba ładowarki.


Z pamiętnika pana P. część druga. Czekamy na kolejne historie Mr. Green
leszek_gda 
   

Forumowicz


Wiek: 42
Dołączył: Wto Paź 05, 2010 14:33
Posty: 122
Skąd: Dulina 1A, Dulina 10

PostWysłany: Wto Lip 29, 2014 21:21    Temat postu: Re: Zebranie Wspólnoty z dnia 17.07.2014

Zebranie właścicieli ma się odbyć 17.09.2014. Na zebraniu właściciele wybrali 3 osobowy zarząd, w tym mnie. Z uwagi na wątpliwosci formalne ustalono z trzema mecenasami i nowy administratorem, że trzeba je powtórzyć. Dostaję informację, iż po osiedlu już we wtorek Panie chodziły z uchałami, które rzekomo miały być sprawdzone przez Panią Kreję. Jednocześnie ustaliłem z Panią Kreją, iż taki fakt nie miał miejsca. Aktualnie Panie chodzą z uchwałą o odwołanie byłego zarządu i powołaniem siebie i również jest niby informacja, że rozmawiały z nowym administratorem. Jest to dla mnie nie zrozumiałe zważywszy, że nie wpłynął do mnie żaden wniosek o zwołanie zebrania. A zostałem przez te Panie odesłany na urlop - jestem w Warszawie. Uważam, iż dochodzi do naruszenia prawa. Treść postów wyżej sugeruje powołanie 17.07.2014 dwuosobowego zarządu, a fakt taki nie miał miejsca.
leszek_gda 
   

Forumowicz


Wiek: 42
Dołączył: Wto Paź 05, 2010 14:33
Posty: 122
Skąd: Dulina 1A, Dulina 10

PostWysłany: Śro Lip 30, 2014 13:13    Temat postu: Re: Zebranie Wspólnoty z dnia 17.07.2014

Zarząd zgodnie z wolą właścicieli z zebrania miał być 3 osobowy, w tym ja ?

Kasia-bulinka napisał:
ZarzadPorebskiegoDulina napisał:
Witamy Wszystkich serdecznie.
Jesteśmy nowymi członkiniami zarządu wspólnoty Porębskiego i Dulina.
Aby ułatwić komunikację z nami założyłyśmy skrzynkę

zarzadwspolnotyporebskiegodulina@gmail.com

(...)


Drogie Panie - BARDZO dziękuję!! Wierzę, że dzięki Wam w naszej Wspólnocie w końcu zapanuje spokój!!!
keszczuk 
   

Forumowicz


Wiek: 42
Dołączył: Sob Lut 13, 2010 13:03
Posty: 119
Skąd: Pięć Wzgórz

PostWysłany: Śro Lip 30, 2014 20:20    Temat postu: Re: Zebranie Wspólnoty z dnia 17.07.2014

No to super się dzieje. Nie byłam na zebraniu to fakt, więc mogę mieć pretensje do siebie, ale dowiedziałam się od Pań, że dotychczasowy prezes nie ma już ochoty być w 3 osobowym zarządzie wspólnoty no i oczywiście zagłosowałam za nowym bo w życiu bym nie pomyślała, że ktoś może przyjść do mnie z uchwałą która nie została ustalona na zebraniu z nowym zarządcą.
starki 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Cze 04, 2008 20:57
Posty: 50
Skąd: Zakoniczyn

PostWysłany: Śro Lip 30, 2014 22:25    Temat postu: Re: Zebranie Wspólnoty z dnia 17.07.2014

Keszczuk, powiem tylko tyle, że Panie wiedzą co robią
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Gdańsk

  

osiedla Gdańska:

  2 Potoki 3 Kolory Albatross Towers Alfa Park Ambasador Angielska Grobla Apartamenty Nadmorskie Apartamenty Przy Plaży Arkońska Astra Park Atrium Gdańskie Audiopolis Aura Gdańsk Avalon Awiator Bajkowy Park Baltic Center Barbakan Biskupia Górka Błękitna Kaskada Braci Majewskich Brętowska Brama Browar Gdański Brzozowy Park Budowlani Casa Patrizia Castilla (Kowale) Centralpark Chabrowe Chmielna Park Cieszynka City Park Copernicus Cytrusowe Czterobloki Cztery Kąty Cztery Oceany Cztery Pory Roku Długa Grobla Do Studzienki Dolina Dwóch Jezior Dolina Potęgowska Domy Przy Tanecznej Dwa Tarasy Dziedziniec Energooszczędne Fregata Futura Apartamenty Galeon Gardenia Garnizon Habenda Hiszpańskie Hokejowa Horyzont Jabłoniowa (INPRO) Jabłoniowa (PB Kokoszki) Jabłoniowy Sad Jary Jasień Jasień Park Jaworzniaków Jednorożca (Wroński) Jelitkowo Jelitkowski Dwór Jezioro Jasień Jodłowy Park Kameralne Kamienica Francuska Kamienica Pod Wrzosem Kamienice Magellana Kamienice Nad Motławą Kamienice Nad Strzyżą Kamieniczki Akademickie Kartuska 26 Kazimierz Kiełpino Górne Klimaty Klukowo Kochanowskiego 39 Kolorowe Krokusowe Królewskie Wzgórze Kryształowe Kwartał Kamienic Laurowe Lawendowe Wzgórza Leszczynowe Lipce Łostowice Maciejka Maćkowy Marina Primore Matemblewo Migowskie Tarasy Mila Baltica Miłe Miłe Wzgórze Morena Park Morenova Morenowe Wzgórze Myśliwska 17 Myśliwska Park Myśliwski Stok Myśliwskie Nad Jarem Nad Jeziorem Nad Wodą Nadmorski Dwór Neptun Park Niedźwiednik Nova Oliva Nowa Letnica Nowa Osowa Nowator Nowe Osiedle Nowiec Nowy Horyzont Olimp (Kowale) Oliwa Park Optima Orle Gniazdo Orunia Górna Osowa II Osowa Wodnika Ostoja Myśliwska Pana Tadeusza Parkowe Wzgórze Piastów Pięciu Mostów Piotrkowska 27 Platinum Park Platynowa Pogodne Pohulanka PB Górski Polonica Południowe Pomarańczowe Promienne Przeróbka Przy Srebrnej Ptasia Quattro Towers R.S.M. Budowlani Reduta Żbik Rezydencja Marina Robyg Sarnia Dolina Słoneczna Dolina Słoneczna Morena Słoneczne Słoneczne Wzgórza Słoneczniki Smęgorzyno Srebrzysta Podkowa (Kowale) Stary Chełm Stylowe Szafarnia Szmaragdowe Wzgórze Szpora 7 Św. Wojciech Świerkowe Świętokrzyskie Świętokrzyskie (PB EKO) Świrskiego Trzy Dęby Trzy Żagle Ujeścisko Vivaldiego Wieża Leszka Białego Wieżycka Wieżycka Folwark Wiktorii Wilanowska Willa Wajdeloty Wiszące Ogrody Wolne Miasto Wróbla Staw Wzgórze Elizy Wzgórze Focha Wzgórze Magellana Za Słoneczną Bramą Zabornia Zabytkowa Współczesna Zakoniczyn Zapiecek Zielona Dolina Zielone Zielony Stok Złota Karczma

dzielnice Gdańska:

  Aniołki Brętowo Brzeźno Chełm Jasień Kokoszki Krakowiec-Górki Zachodnie Letnica Matarnia Młyniska Nowy Port Oliwa Olszynka Orunia-Św. Wojciech-Lipce Osowa Piecki-Migowo (Morena) Południe Przymorze (Małe i Wielkie) Rudniki Siedlce Stogi z Przeróbką Strzyża Suchanino Śródmieście VII Dwór Wrzeszcz Wyspa Sobieszewska Wzgórze Mickiewicza Zaspa (Młyniec i Rozstaje) Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

Forum Sopot

  

osiedla Sopotu:

  Aquarius Dolina Gołębiewska Grunwaldzka 93a Osiedle Marii Ludwiki Osiedle Mickiewicza Polana Świemirowska Przylesie Sopocka Rezydencja

dzielnice Sopotu:

  Brodwino Dolny Sopot Górny Sopot Kamienny Potok Karlikowo Świemirowo

Forum Gdynia

  

osiedla Gdyni:

  Albatros Altoria Apartamenty Altus Apartamenty Centrum Apartamenty Conrada Apartamenty Gdynia 3000 Apartamenty Na Polanie Baltic Villa Batorego 7 Bernadowo Cadena Park Chrobrego Columbus Demptowo Dolina Cisów Fikakowo Fort Forest Gdyńskie Gorczycowa 3 Horyzonty Gdyni Jantarowe Kamienica Bosmańska Kamienica Moderna Kasztanowa Kępa Redłowska Komandorskie Wzgórze Leśne Łanowa I Marco Polo Mistral Morskie Myśliwskie Tarasy Nad Kępą Nawigator Orłowska Bryza Parkowe Patio Róży Pomorska 57 Redłowska Kaskada Redłowski Stok Rezydencja Sokół Rezydencja Tarasy Sea Towers Shiraz Park Skłodowska 8 Skłodowskiej Sojowa Sokółka Sokółka Zielenisz Śniadeckich 4 Transatlantyk Uranowa Villa Spokojna Wiczlino Ogród Willa Nad Morzem Witawa Zacisze Leśne Zielona Dolina Zielone

dzielnice Gdyni:

  Babie Doły Chwarzno - Wiczlino Chylonia Cisowa Dąbrowa Działki Leśne Grabówek Kamienna Góra Karwiny Leszczynki Mały Kack Obłuże Oksywie Orłowo Pogórze Pustki Cisowskie - Demptowo Redłowo Śródmieście Wielki Kack Witomino (Radiostacja i Leśniczówka) Wzgórze Św. Maksymiliana

W REGIONIE:
Bytów Chojnice Gdańsk Gdynia Hel Jastarnia Kartuzy Kąty Rybackie Kolbudy Koleczkowo Kosakowo Kościerzyna Krynica Morska Kwidzyn Lębork Łeba Łęgowo Malbork Mierzeszyn Pruszcz Gdański Pszczółki Puck Reda Rotmanka Rumia Słupsk Sopot Starogard Gdański Straszyn Tczew Ustka Wejherowo Władysławowo Żukowo

      FORUM GDAŃSK     FORUM SOPOT     FORUM GDYNIA     FORUM PRUSZCZ GDAŃSKI     FORUM STRASZYN

    FILMY Gdańsk/Sopot/Gdynia      TRÓJMIEJSKA GALERIA      Co warto zobaczyć na świecie?

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama