portal osiedli, dzielnic i miast

Gdańsk Zakoniczyn - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


 Komunikacja z Radą Osiedla Ujeścisko-Łostowice / tematy dzielnicowe   

FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Kłoczkowskiego 1, 3, 5, 7, 9, 11 » Forum » Kłoczkowskiego 1, 3, 5, 7, 9, 11
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Kłoczkowskiego 1, 3, 5, 7, 9, 11

Idź do strony 1, 2, 3 ... 26, 27, 28    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
mihau 
   

Stały bywalec


Dołączył: Wto Sie 22, 2006 22:10
Posty: 64
Skąd: Gdańsk Zakoniczyn

PostWysłany: Pią Kwi 06, 2007 1:02    Temat postu: Kłoczkowskiego 1, 3, 5, 7, 9, 11

Myślę, że warto założyć osobny wątek.
Co WY na to?
MD
uther
Aktywny Forumowicz


Dołączył: Wto Cze 06, 2006 12:32
Posty: 282

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 11:00    Temat postu: Re: Kłoczkowskiego 1, 3, 5, 7, 9, 11

a co powiecie na pojemniki do segregacji smieci?! wszedzie sa dookola a a u nas ciagle brak
aga&yrek
Stały bywalec


Dołączył: Sob Mar 11, 2006 21:00
Posty: 63
Skąd: Gdańsk, os. Pięć Wzgórz

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 11:46    Temat postu: Re: Kłoczkowskiego 1, 3, 5, 7, 9, 11

uther napisał:
a co powiecie na pojemniki do segregacji smieci?! wszedzie sa dookola a a u nas ciagle brak


myślę, że to świetny pomysł i jeśli chodzi o śmieci, to przydałyby się też małe śmietniki tuż przy chodnikach.

_________________
Pozdrawiam
R & I
Forumowicz


Dołączył: Śro Sie 30, 2006 23:30
Posty: 172
Skąd: ZAKONICZYN

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 17:50    Temat postu: Re: Kłoczkowskiego 1, 3, 5, 7, 9, 11

WITAM Smile
Wszyscy by coś chcieli mieć Smile ale to nie tak łatwo.
Narazie nie możemy się doczekać zwrotu podpisanych uchwał,które były wysłane mieszkańcom.
Na wszystko przyjdzie pora tylko niech choć co druga osoba dostarczy zarządowi swoją kartke z uchwałami i można będzie ruszyć dalej. Wszystko po kolei ale obecnie nie mozemy załatwić jednego.
Rozmowy są prowadzone,ale potrzeba też chęci ze strony mieszkańców na dopełnienie swoich obowiązków w przeciwnym razie nie będzie niczego bo nie ma podpisanych uchwał a co za tym idzie STOIMY w miejscu.

NADAL ZARZĄD CZEKA NA PODPISANE ZA LUB PRZECIW UCHWAŁY !!!!!

TO WSZYSTKO JEST W NASZYM INTERESIE ,ŻEBY BYŁO LEPIEJSmile

Pozdrawiam Smile
3291258
uther
Aktywny Forumowicz


Dołączył: Wto Cze 06, 2006 12:32
Posty: 282

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 18:44    Temat postu: Re: Kłoczkowskiego 1, 3, 5, 7, 9, 11

o to nie wiedzialem!!!
te uchwaly leza u mnie na biurku bo myslalem ze przekoczylem juz termin ich zwrotuSad
przepraszma za nie obywatelska postawe!!! jutro juz bedzie w skrzynce kogos z W.M.
Mycha 
   

Forumowicz


Dołączył: Wto Sty 31, 2006 21:43
Posty: 177
Skąd: stąd

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2007 13:52    Temat postu: Re: Kłoczkowskiego 1, 3, 5, 7, 9, 11

Ja też zupełnie zapomniałam, że było coś do podpisu, podpiszę i wrzucę do skrzynki.

1. naprawa trawnika i zieleni przed kłoczkowskiego 1 - po panach od domofonu przy szlabanie pozostał tylko obraz nędzy i rozpaczy, krzewy usychają, trawy nie widać, szkoda że w tamtym roku z własnej kieszeni wydawałam pieniądze na nasiona, żeby ten trawnik jakoś wyglądał.
Ponadto chyba nikt nie dba o zieleń wokół bloków - trawa nie koszona, drzewka i krzewy usychają.
2. postawienie tabliczek z zakazem wyprowadzania psów na terenie wspólnoty, na trawnikach można trafić na psie gówna (sorki za wyrażenie, ale nerw mnie bierze jak sobie o tym pomyślę) - chyba nie każdy czytał regulamin - mam serdecznie dość psów sikających i załatwiających inne potrzeby praktycznie pod naszymi oknami, poza tym nie wiem czy ludzie wiedzą, ale psa należy wyprowadzać na smyczy i w kagańcu - chyba, że coś się zmieniło w przepisach, bo ostatnio nie sprawdzałam
3. informowanie właścicieli mieszkań na parterze, że będą prowadzone prace, których wykonanie stwarza konieczność wejścia do czyjegoś goródka, Ekolan zawsze nas informował, że będą prowadzone prace i robotncy muszą wejść na teren naszego ogródka, zawsze wiedzieliśmy kiedy to miało być, natomiast ostatnio ja trafiłam dwa razy na ludzi w moim ogródku, którzy twierdzili, że Zarząd poinformował właścieli i tym, że oni będą coś robić. Może to zostanie uznane za wredne, ale mam to w nosie, następnym razem gdy bez mojej wiedzy ktos będzie mi łaził po ogródku po prostu go stamtąd wyproszę, chyba nie tak trudno wysłać e-mail z krótką informacją, dla mnie to żadna przyjemność gdy mi obcy facet zagląda przez okno do mieszkania, a ja nieświadoma tego, że ktoś się będzie kręcił pod oknami łażę po domu tylko w bieliźnie, a koleś bez skrępowania przytyka nos do szyby i patrzy co się dzieje w środku.
4. jak wygląda sprawa naprawy sufitu na klatce na kłoczkowskiego 1, czy wiadomo kto jest winny zalaniu, kto będzie płacił na naprawę sufitu

_________________
Pozdrawiam
MychaSmile
Dinuś
Stały bywalec


Dołączył: Czw Cze 29, 2006 13:56
Posty: 53
Skąd: Gdańsk-Zakoniczyn

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2007 15:04    Temat postu: Re: Kłoczkowskiego 1, 3, 5, 7, 9, 11

"informowanie właścicieli mieszkań na parterze, że będą prowadzone prace, których wykonanie stwarza konieczność wejścia do czyjegoś goródka, Ekolan zawsze nas informował, że będą prowadzone prace i robotncy muszą wejść na teren naszego ogródka, zawsze wiedzieliśmy kiedy to miało być, natomiast ostatnio ja trafiłam dwa razy na ludzi w moim ogródku, którzy twierdzili, że Zarząd poinformował właścieli i tym, że oni będą coś robić. Może to zostanie uznane za wredne, ale mam to w nosie, następnym razem gdy bez mojej wiedzy ktos będzie mi łaził po ogródku po prostu go stamtąd wyproszę, chyba nie tak trudno wysłać e-mail z krótką informacją, dla mnie to żadna przyjemność gdy mi obcy facet zagląda przez okno do mieszkania, a ja nieświadoma tego, że ktoś się będzie kręcił pod oknami łażę po domu tylko w bieliźnie, a koleś bez skrępowania przytyka nos do szyby i patrzy co się dzieje w środku. "

-myślę, że nie tylko mieszkańcy lokali na parterze powinni być informowani- fajnie by było, gdyby administrator/ zarząd wywiesił kartkę NA TABlICY, że jakaś firma bedzie się kręcic na naszej nieruchomości( mam na myśli ogródki, korytarze i piwnice),
- jeżeli jeszcze ktoś nie oddał głosu pod uchwałą to proszę aby dokładnie przeczytał co podpisuje, np kwota 2,70 od m2 , wg mnie jest to stawka wyższa niż proponował BOB, no i udzielenie absolutorium Zarządowi to inaczej jego ocena

_________________
KAJA
2449095
uther
Aktywny Forumowicz


Dołączył: Wto Cze 06, 2006 12:32
Posty: 282

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2007 15:16    Temat postu: Re: Kłoczkowskiego 1, 3, 5, 7, 9, 11

z trawnikiem wokol naszych domkow to faktycznie nie ciekawy obraz! a przeciez dajemy na to 8 zeta od mieszkania!
Ignac
Forumowicz


Dołączył: Pon Cze 13, 2005 13:48
Posty: 139

PostWysłany: Wto Maj 01, 2007 18:42    Temat postu: Re: Kłoczkowskiego 1, 3, 5, 7, 9, 11

czego oczekują mieszkańcy wspólnoty przy ul. Kłoczkowskiego -
SKOSZENIA TRAWNIKóW
Ignac
Forumowicz


Dołączył: Pon Cze 13, 2005 13:48
Posty: 139

PostWysłany: Wto Maj 01, 2007 18:43    Temat postu: Re: Kłoczkowskiego 1, 3, 5, 7, 9, 11

śmietniki przy każdej z klatek też by się przydały
mihau 
   

Stały bywalec


Dołączył: Wto Sie 22, 2006 22:10
Posty: 64
Skąd: Gdańsk Zakoniczyn

PostWysłany: Wto Maj 01, 2007 21:35    Temat postu: Re: Kłoczkowskiego 1, 3, 5, 7, 9, 11

Ignac napisał:
czego oczekują mieszkańcy wspólnoty przy ul. Kłoczkowskiego -
SKOSZENIA TRAWNIKóW


potwierdzam=popieram

pytanie: czy ktoś z Zarządu Wspólnoty czyta te forum czy Mieszkańcy mają sami "interweniować" u zarządcy nieruchomości ??? - proszę o sygnał

8 zeta co miesiąc razy 18 mieszkań razy 11 bloków wspólnoty za zieleń....hmm

a woda (kraniki przy bloku) i prąd (pomieszczenia wspólne) za "free" dla zarządcy....hmm
jakob70
Początkujacy


Dołączył: Pon Paź 23, 2006 18:25
Posty: 7
Skąd: Kloczk 7

PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 17:19    Temat postu: Co robi Zarząd....

Zarząd :
1. zlecił wykonanie planu zagospodarowania zieleni przez naszą firmę od sprzątania i zieleni ( możliwe ,że nawieziemy teren czarnoziemem w celu wyrównania całości terenu );
2. ma zamiar zakupić kilka śmietników, które postawimy wzdłuż chodników ( cena jednego to około 200 zł netto )
3. jest możliwość wypożyczenia śmietników na śmieci segregowane - lecz jest problem gdzie je ustawić ? Może ktoś ma pomysł .....
3. ma zamiar ustawić dwa progi na naszyn parkingu zmniejszające prędkość samochodów;

Informujemy, że Ekolan będzie naprawiać uszczelnienia pomiędzy warstwą ocieplenia a fundamentami budynku - jak długo to będzie trwało to trudno powiedzieć - dlatego prosimy o wyrozumiałość osoby mieszkające na parterze ( z ogródkami).
Również zwracamy się z prośbą do mieszkańców aby samowolnie nie sadzili krzewów, czy innych drzew na terenie Wspólnoty ( poza swoimi ogródkami ).
Ignac
Forumowicz


Dołączył: Pon Cze 13, 2005 13:48
Posty: 139

PostWysłany: Pią Maj 04, 2007 20:11    Temat postu: Re: Kłoczkowskiego 1, 3, 5, 7, 9, 11

No to super, brawo.
A co do sadzenia drzew, choinek i innych krzaków poza ogródkami parterowiczów popieram.
Każde takie nasadzenie powinno uzyskać zgodę wspólnoty albo chociaż samego Zarządu.
Barti 
   

Bywalec


Dołączył: Sob Gru 02, 2006 11:54
Posty: 48

PostWysłany: Sob Maj 05, 2007 17:34    Temat postu: Re: Kłoczkowskiego 1, 3, 5, 7, 9, 11

1. na pewno trzeba dosiać trawę przy blokach 9 i 11 . Ta posadzona w zeszłym roku wyrosła nierówno kępkami. W mięczy czasie robiono różne wykopy, Zakoniczyn. net podłączał internet i trawy nie dosiano.
2. jest stanowczo zbyt mało drzewek.
3. trzeba naprawić wiatę śmietnikową przy bloku 9. Ktoś ją zdemolował i to prowizoryczne zbicie desek wygląda koszmarnie.
4. między końcem parkingu i tą wystającą wiatą mogłyby być pojemniki na segregację odpadów.
5. przy szlabanie brakuje estetycznych słupków ograniczających wyjazd poza szlabanem. Te kamienie to chyba żart.
5. nie wiadomo, które uchwały wspólnoty zostały podjęte i nie ma info z zebrań.
6. czy ktoś zna numer do konserwatora ten pożalsieboże EXPERT nie potrafi powiedzieć kto ma dokonywać drobnych napraw na terenie naszej wspólnoty.
sylfann
Stały bywalec


Dołączył: Pon Cze 19, 2006 10:53
Posty: 72

PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 21:48    Temat postu: Re: Kłoczkowskiego 1, 3, 5, 7, 9, 11

Podoba mi się, że są pomysły!
Ale denerwuje mnie w naszej wspólnocie, że większość ludzi jest obojętna i nie ma nawet chęci, żeby wrzucić do skrzynek kartkę z oddanym głosem - "za, przeciw lub wstrzymałem się" - w celu podjęcia uchwały. Nie mogę ciągle pojąć, że mieszkamy tu już ponad rok, a nie płacimy na fundusz remontowy.
Niech minie tylko rękojmia Ekolanu, a zaczną się różne remonty i wtedy będziemy wszyscy płacić ale nie po 20-30 zł/M-C tylko po wielokrotność więcej. No ale co to kogo obchodzi dzisiaj - mam swoje mieszkanko i co poza dziwami się nie liczy, jak nabrudzę na klatce to nie posprzątam bo to nie moje!, Jak wypadnie mi na posesji papierek nie podniosę, bo to nie moje podwórko! Ja wiem , że większość ludzi mieszka tu tylko przejściowo, bo za chwilę wybudują sobie domki poza Gdańskiem, ale niektórzy mają zamiar (albo przymus) spędzić tu więcej czasu i chcieliby, aby mieszkało się im przyjemnie - WIęC WEź JEDEN Z DRUGIM I ODDAJ SWóJ GłOS I ZAINTERESUJ SIę TYM CO POZA TWOIM M- i tego właśnie oczekuję!!!!!
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 28 Idź do strony 1, 2, 3 ... 26, 27, 28    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Gdańsk

  

osiedla Gdańska:

  2 Potoki 3 Kolory Albatross Towers Alfa Park Ambasador Angielska Grobla Apartamenty Nadmorskie Apartamenty Przy Plaży Arkońska Astra Park Atrium Gdańskie Audiopolis Aura Gdańsk Avalon Awiator Bajkowy Park Baltic Center Barbakan Biskupia Górka Błękitna Kaskada Braci Majewskich Brętowska Brama Browar Gdański Brzozowy Park Budowlani Casa Patrizia Castilla (Kowale) Centralpark Chabrowe Chmielna Park Cieszynka City Park Copernicus Cytrusowe Czterobloki Cztery Kąty Cztery Oceany Cztery Pory Roku Długa Grobla Do Studzienki Dolina Dwóch Jezior Dolina Potęgowska Domy Przy Tanecznej Dwa Tarasy Dziedziniec Energooszczędne Fregata Futura Apartamenty Galeon Gardenia Garnizon Habenda Hiszpańskie Hokejowa Horyzont Jabłoniowa (INPRO) Jabłoniowa (PB Kokoszki) Jabłoniowy Sad Jary Jasień Jasień Park Jaworzniaków Jednorożca (Wroński) Jelitkowo Jelitkowski Dwór Jezioro Jasień Jodłowy Park Kameralne Kamienica Francuska Kamienica Pod Wrzosem Kamienice Magellana Kamienice Nad Motławą Kamienice Nad Strzyżą Kamieniczki Akademickie Kartuska 26 Kazimierz Kiełpino Górne Klimaty Klukowo Kochanowskiego 39 Kolorowe Krokusowe Królewskie Wzgórze Kryształowe Kwartał Kamienic Laurowe Lawendowe Wzgórza Leszczynowe Lipce Łostowice Maciejka Maćkowy Marina Primore Matemblewo Migowskie Tarasy Mila Baltica Miłe Miłe Wzgórze Morena Park Morenova Morenowe Wzgórze Myśliwska 17 Myśliwska Park Myśliwski Stok Myśliwskie Nad Jarem Nad Jeziorem Nad Wodą Nadmorski Dwór Neptun Park Niedźwiednik Nova Oliva Nowa Letnica Nowa Osowa Nowator Nowe Osiedle Nowiec Nowy Horyzont Olimp (Kowale) Oliwa Park Optima Orle Gniazdo Orunia Górna Osowa II Osowa Wodnika Ostoja Myśliwska Pana Tadeusza Parkowe Wzgórze Piastów Pięciu Mostów Piotrkowska 27 Platinum Park Platynowa Pogodne Pohulanka PB Górski Polonica Południowe Pomarańczowe Promienne Przeróbka Przy Srebrnej Ptasia Quattro Towers R.S.M. Budowlani Reduta Żbik Rezydencja Marina Robyg Sarnia Dolina Słoneczna Dolina Słoneczna Morena Słoneczne Słoneczne Wzgórza Słoneczniki Smęgorzyno Srebrzysta Podkowa (Kowale) Stary Chełm Stylowe Szafarnia Szmaragdowe Wzgórze Szpora 7 Św. Wojciech Świerkowe Świętokrzyskie Świętokrzyskie (PB EKO) Świrskiego Trzy Dęby Trzy Żagle Ujeścisko Vivaldiego Wieża Leszka Białego Wieżycka Wieżycka Folwark Wiktorii Wilanowska Willa Wajdeloty Wiszące Ogrody Wolne Miasto Wróbla Staw Wzgórze Elizy Wzgórze Focha Wzgórze Magellana Za Słoneczną Bramą Zabornia Zabytkowa Współczesna Zakoniczyn Zapiecek Zielona Dolina Zielone Zielony Stok Złota Karczma

dzielnice Gdańska:

  Aniołki Brętowo Brzeźno Chełm Jasień Kokoszki Krakowiec-Górki Zachodnie Letnica Matarnia Młyniska Nowy Port Oliwa Olszynka Orunia-Św. Wojciech-Lipce Osowa Piecki-Migowo (Morena) Południe Przymorze (Małe i Wielkie) Rudniki Siedlce Stogi z Przeróbką Strzyża Suchanino Śródmieście VII Dwór Wrzeszcz Wyspa Sobieszewska Wzgórze Mickiewicza Zaspa (Młyniec i Rozstaje) Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

Forum Sopot

  

osiedla Sopotu:

  Aquarius Dolina Gołębiewska Grunwaldzka 93a Osiedle Marii Ludwiki Osiedle Mickiewicza Polana Świemirowska Przylesie Sopocka Rezydencja

dzielnice Sopotu:

  Brodwino Dolny Sopot Górny Sopot Kamienny Potok Karlikowo Świemirowo

Forum Gdynia

  

osiedla Gdyni:

  Albatros Altoria Apartamenty Altus Apartamenty Centrum Apartamenty Conrada Apartamenty Gdynia 3000 Apartamenty Na Polanie Baltic Villa Batorego 7 Bernadowo Cadena Park Chrobrego Columbus Demptowo Dolina Cisów Fikakowo Fort Forest Gdyńskie Gorczycowa 3 Horyzonty Gdyni Jantarowe Kamienica Bosmańska Kamienica Moderna Kasztanowa Kępa Redłowska Komandorskie Wzgórze Leśne Łanowa I Marco Polo Mistral Morskie Myśliwskie Tarasy Nad Kępą Nawigator Orłowska Bryza Parkowe Patio Róży Pomorska 57 Redłowska Kaskada Redłowski Stok Rezydencja Sokół Rezydencja Tarasy Sea Towers Shiraz Park Skłodowska 8 Skłodowskiej Sojowa Sokółka Sokółka Zielenisz Śniadeckich 4 Transatlantyk Uranowa Villa Spokojna Wiczlino Ogród Willa Nad Morzem Witawa Zacisze Leśne Zielona Dolina Zielone

dzielnice Gdyni:

  Babie Doły Chwarzno - Wiczlino Chylonia Cisowa Dąbrowa Działki Leśne Grabówek Kamienna Góra Karwiny Leszczynki Mały Kack Obłuże Oksywie Orłowo Pogórze Pustki Cisowskie - Demptowo Redłowo Śródmieście Wielki Kack Witomino (Radiostacja i Leśniczówka) Wzgórze Św. Maksymiliana

W REGIONIE:
Bytów Chojnice Gdańsk Gdynia Hel Jastarnia Kartuzy Kąty Rybackie Kolbudy Koleczkowo Kosakowo Kościerzyna Krynica Morska Kwidzyn Lębork Łeba Łęgowo Malbork Mierzeszyn Pruszcz Gdański Pszczółki Puck Reda Rotmanka Rumia Słupsk Sopot Starogard Gdański Straszyn Tczew Ustka Wejherowo Władysławowo Żukowo

      FORUM GDAŃSK     FORUM SOPOT     FORUM GDYNIA     FORUM PRUSZCZ GDAŃSKI     FORUM STRASZYN

    FILMY Gdańsk/Sopot/Gdynia      TRÓJMIEJSKA GALERIA      Co warto zobaczyć na świecie?

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama