portal osiedli, dzielnic i miast

Gdańsk Zakoniczyn - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


 Komunikacja z Radą Osiedla Ujeścisko-Łostowice / tematy dzielnicowe   

FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Zakoniczyn - moje miejsce » Forum » odbiór mieszkania
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

odbiór mieszkania

Idź do strony 1, 2, 3    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
chinka
Zaglądajacy


Dołączył: Wto Sty 23, 2007 9:45
Posty: 24

PostWysłany: Nie Cze 10, 2007 13:42    Temat postu: odbiór mieszkania

czy ktoś może polecić fachowca, który pomoże w odbiorze mieszkania?
m&a
Aktywny Forumowicz


Dołączył: Wto Gru 12, 2006 13:28
Posty: 260

PostWysłany: Śro Cze 13, 2007 21:35    Temat postu: Re: odbiór mieszkania

chinka napisał:
czy ktoś może polecić fachowca, który pomoże w odbiorze mieszkania?


Przyjdź w 2-3 osoby, poczytaj wcześniej nasze forum - było kilka postów na ten temat. Weź porządną miarkę - najlepiej dalmierz laserowy, poziomnicę. Gdy ja wyciągnąłem sprzęt na odbiorze kierownik budowy od razu skoczył do mnie czy mam na to atesty...

Cholera dopiero przy robotach wykończeniowych wyszło że mamy trochę krzywe ściany... okna wymieniali nam 3 razy...
pxmydz 
   

VIP


Dołączył: Czw Kwi 13, 2006 15:20
Posty: 602
Skąd: Gdańsk - Pięć Wzgórz - Hossa

PostWysłany: Śro Cze 13, 2007 22:13    Temat postu: Re: odbiór mieszkania

m&a napisał:
chinka napisał:
czy ktoś może polecić fachowca, który pomoże w odbiorze mieszkania?


Weź porządną miarkę - najlepiej dalmierz laserowy, poziomnicę. [...]
Cholera dopiero przy robotach wykończeniowych wyszło że mamy trochę krzywe ściany...


I co? Kazałeś im ściany przestawić? Wink)
m&a
Aktywny Forumowicz


Dołączył: Wto Gru 12, 2006 13:28
Posty: 260

PostWysłany: Śro Cze 13, 2007 22:36    Temat postu: Re: odbiór mieszkania

pxmydz napisał:
m&a napisał:
chinka napisał:
czy ktoś może polecić fachowca, który pomoże w odbiorze mieszkania?


Weź porządną miarkę - najlepiej dalmierz laserowy, poziomnicę. [...]
Cholera dopiero przy robotach wykończeniowych wyszło że mamy trochę krzywe ściany...


I co? Kazałeś im ściany przestawić? Wink)


Tak oczywiście Smile....aż tak źle nie jest.
kierownik budowy
Stały bywalec


Dołączył: Nie Sty 22, 2006 19:53
Posty: 91
Skąd: Gdańsk-Zakoniczyn

PostWysłany: Czw Cze 14, 2007 10:58    Temat postu: Re: odbiór mieszkania

m&a napisał:
chinka napisał:
czy ktoś może polecić fachowca, który pomoże w odbiorze mieszkania?


. Weź porządną miarkę - najlepiej dalmierz laserowy, poziomnicę. Gdy ja wyciągnąłem sprzęt na odbiorze kierownik budowy od razu skoczył do mnie czy mam na to atesty...

Cholera dopiero przy robotach wykończeniowych wyszło że mamy trochę krzywe ściany... okna wymieniali nam 3 razy...


Hmm, ale to chyba nie Allcon?. My na odbiorach aranżacyjnych i na odbiorach końcowych, udostępniamy atestowaną normową łatę, miarę i kątownik oraz zachęcamy do sprawdzania kątów, płaszczyzn, itd.
Niestety na rynku jest dużo "sprzętu", którego na naszych budowach nie można używać. Są wszelkiego rodzaju "tanie i dobre" poziomice i "tanie i dobre" poziomice laserowe. Ale oczywiście można przynieść swoją poziomicę tylko delikatna prośba o sprawdzenie jej wskazań przed przystąpieniem do sprawdzania płaszczyzn.

P.S. Marzy mi się aby przy tego typu postach podać przynajmniej adres budynku w którym 3 razy!!!! wymieniano okna Smile
majeczkaw
Zaawansowany Forumowicz


Dołączył: Pią Mar 17, 2006 9:15
Posty: 346
Skąd: Zakoniczyn

PostWysłany: Czw Cze 14, 2007 12:02    Temat postu: Re: odbiór mieszkania

kierownik budowy napisał:

P.S. Marzy mi się aby przy tego typu postach podać przynajmniej adres budynku w którym 3 razy!!!! wymieniano okna Smile


A mi się marzy aby Pan kierownik budowy nie wtrącał się w rozmowy mieszkańców. A jeżeli mu tak zależy na dobrej opinii o allconie to niech się zajmie oczyszczaniem chodnika z błota i częstszym opróżnianiem toitoia bo śmierdzi!!!!

MM
540681
slav 
   

Forumowicz


Dołączył: Czw Sty 13, 2005 12:09
Posty: 103
Skąd: gda

PostWysłany: Czw Cze 14, 2007 12:40    Temat postu: Re: odbiór mieszkania

kierownik budowy napisał:
Są wszelkiego rodzaju "tanie i dobre" poziomice i "tanie i dobre" poziomice laserowe. Ale oczywiście można przynieść swoją poziomicę tylko delikatna prośba o sprawdzenie jej wskazań przed przystąpieniem do sprawdzania płaszczyzn.


poziomnica
rz. ż IIc ‘narzędzie pomocne w ustalaniu poziomu płaszczyzn, zwykle stosowane w budownictwie’

poziomica
rz. ż IIc ‘w kartografii: linia łącząca dwa punkty znajdujące się na tej samej wysokości względem czegoś, np. poziomu morza’
slav 
   

Forumowicz


Dołączył: Czw Sty 13, 2005 12:09
Posty: 103
Skąd: gda

PostWysłany: Czw Cze 14, 2007 12:50    Temat postu: Re: odbiór mieszkania

majeczkaw napisał:

A mi się marzy aby Pan kierownik budowy nie wtrącał się w rozmowy mieszkańców.



a czy gdzieś tutaj mialo miejsce to wtrącenie??

wielu ludzi chcialoby pogadac z kierownikiem budowy na forum,
a tutaj o dziwo jest to przez niektorych niedoceniane.
cis84 
   

VIP


Wiek: 39
Dołączył: Nie Mar 19, 2006 19:46
Posty: 675
Skąd: Borkowa

PostWysłany: Czw Cze 14, 2007 13:03    Temat postu: Re: odbiór mieszkania

majeczkaw napisał:
kierownik budowy napisał:

P.S. Marzy mi się aby przy tego typu postach podać przynajmniej adres budynku w którym 3 razy!!!! wymieniano okna Smile


A mi się marzy aby Pan kierownik budowy nie wtrącał się w rozmowy mieszkańców. A jeżeli mu tak zależy na dobrej opinii o allconie to niech się zajmie oczyszczaniem chodnika z błota i częstszym opróżnianiem toitoia bo śmierdzi!!!!

MM


Co do TOI TOI allconu faktycznie mogli by coś z tym zrobić nie miałem nigdy nic do czynienia z firmą allcon ale w mojej pamięci zostanie nie jako firma która budowała fajne budynki na osiedlu tylko jako firma której śmierdział
TOI TOI bo nie potrafili zadbać o jego czyszczenie.

Co do odbioru ciekawe czy ten wasz kierownik jest taki mądry w czasie odbioru nie zapomnijcie że on nie jest waszym przyjacielem jego zadaniem (co też leży w jego interesie) jest to aby podpisaliście odbiór mieszkania i nie ma co tu liczyć na dobrą wolę. Gdyby chcieli mieszkania oddawać w idealnym stanie to by swoją pracę wykonywali rzetelnie i poprawki nie były by konieczne i nie dotyczy to tylko allcon ale wszystkich deweloperów budujących na naszym osiedlu. Każdy kierownik przed wejściem na odbiór liczy na to abyście nic nie znaleźli myśląc, a może podpiszą, może się uda i będę miał ich z głowy
2663048
majeczkaw
Zaawansowany Forumowicz


Dołączył: Pią Mar 17, 2006 9:15
Posty: 346
Skąd: Zakoniczyn

PostWysłany: Czw Cze 14, 2007 13:15    Temat postu: Re: odbiór mieszkania

cis84 napisał:

Co do TOI TOI allconu faktycznie mogli by coś z tym zrobić nie miałem nigdy nic do czynienia z firmą allcon ale w mojej pamięci zostanie nie jako firma która budowała fajne budynki na osiedlu tylko jako firma której śmierdział
TOI TOI bo nie potrafili zadbać o jego czyszczenie.

Co do odbioru ciekawe czy ten wasz kierownik jest taki mądry w czasie odbioru nie zapomnijcie że on nie jest waszym przyjacielem jego zadaniem (co też leży w jego interesie) jest to aby podpisaliście odbiór mieszkania i nie ma co tu liczyć na dobrą wolę. Gdyby chcieli mieszkania oddawać w idealnym stanie to by swoją pracę wykonywali rzetelnie i poprawki nie były by konieczne i nie dotyczy to tylko allcon ale wszystkich deweloperów budujących na naszym osiedlu. Każdy kierownik przed wejściem na odbiór liczy na to abyście nic nie znaleźli myśląc, a może podpiszą, może się uda i będę miał ich z głowy


Święte Słowa!! Wink

A do tego kierownik budowy nie umie dyskutować/przyjąć krytyki wobec allconu, atakuje wszystkich forumowiczów którzy napiszą o błędach allconu i obraża się.
Dodatkowo jest to mało wiarygodny, gdyż mieszka w bloku wybudowanym przez konkurencje allconu - ekolan co może sugerować, że jednak taki specjalista jak kierownik budowy allconu wie co jest lepsze i mieszka w lepiej wykonanym budynku.

MM
540681
kierownik budowy
Stały bywalec


Dołączył: Nie Sty 22, 2006 19:53
Posty: 91
Skąd: Gdańsk-Zakoniczyn

PostWysłany: Czw Cze 14, 2007 14:01    Temat postu: Re: odbiór mieszkania

Toi Toje są czyszczone conajmniej dwa razy w tygodniu. Nie miałem sygnałów, że ich lokalizacja jest w jakikolwiek sposób uciążliwa. Ale zostaną one wkrótce przeniesione w inne miejsce.

Cytat:
Co do odbioru ciekawe czy ten wasz kierownik jest taki mądry w czasie odbioru nie zapomnijcie że on nie jest waszym przyjacielem jego zadaniem (co też leży w jego interesie) jest to aby podpisaliście odbiór mieszkania i nie ma co tu liczyć na dobrą wolę. Gdyby chcieli mieszkania oddawać w idealnym stanie to by swoją pracę wykonywali rzetelnie i poprawki nie były by konieczne i nie dotyczy to tylko allcon ale wszystkich deweloperów budujących na naszym osiedlu.
Każdy kierownik przed wejściem na odbiór liczy na to abyście nic nie znaleźli myśląc, a może podpiszą, może się uda i będę miał ich z głowy


Zbyt duże uogólnienie. Nie zna mnie Pan/ Pani ani ja Pana/Pani.


Cytat:
do tego kierownik budowy nie umie dyskutować/przyjąć krytyki wobec allconu, atakuje wszystkich forumowiczów którzy napiszą o błędach allconu i obraża się.
Dodatkowo jest to mało wiarygodny, gdyż mieszka w bloku wybudowanym przez konkurencje allconu - ekolan co może sugerować, że jednak taki specjalista jak kierownik budowy allconu wie co jest lepsze i mieszka w lepiej wykonanym budynku.

To gdzie ktoś kupuje mieszkanie nie może świadczyć o jego wiarygodności. Być może kupiłem mieszkanie przed podjęciem mojej aktualnej pracy? Być może układ mieszkań bardziej przypadł mi do gustu?
Z całym szacunkiem lokowanie moich uczciwie zarobionych pieniędzy to nie jest Pani sprawa.
A jeśli chodzi o jakość robót w mieszkaniu w którym aktualnie mieszkam , to zapewniam Panią, że zamieszkujący Żurawie Wzgórze nie mogą mieć kompleksów. Jeśli chodzi o pisanie postów to jestem mieszkańcem Zakoniczyna co chyba uprawnia mnie do pisania na tym forum i nie bardzo mnie interesuje, że się to komuś nie podoba. Ponadto nie jestem przekonany, że moje opinie do końca pokrywają się ze stanowiskiem Allconu, dlatego PORAZ KOLEJNY podkreślam, że są to TYLKO i wyłącznie moje prywatne wypowiedzi i proszę się nie dać zmylić nazwie użytkownika Smile[/quote]
majeczkaw
Zaawansowany Forumowicz


Dołączył: Pią Mar 17, 2006 9:15
Posty: 346
Skąd: Zakoniczyn

PostWysłany: Czw Cze 14, 2007 14:22    Temat postu: Re: odbiór mieszkania

kierownik budowy napisał:
Toi Toje są czyszczone conajmniej dwa razy w tygodniu. Nie miałem sygnałów, że ich lokalizacja jest w jakikolwiek sposób uciążliwa. Ale zostaną one wkrótce przeniesione w inne miejsce.

Toitoje same wysyłały sygnały i to praktycznie codziennie. Nie czuł Pan tego?!!


kierownik budowy napisał:
To gdzie ktoś kupuje mieszkanie nie może świadczyć o jego wiarygodności. Być może kupiłem mieszkanie przed podjęciem mojej aktualnej pracy? Być może układ mieszkań bardziej przypadł mi do gustu?


Nie obchodzi mnie to co było kiedyś, tylko co jest teraz. Pański adres zamieszkania nie wpływa pozytywnie na dobry wizerunek allconu, którego Pan tak zaciekle broni.



kierownik budowy napisał:
onadto nie jestem przekonany, że moje opinie do końca pokrywają się ze stanowiskiem Allconu, dlatego PORAZ KOLEJNY podkreślam, że są to TYLKO i wyłącznie moje prywatne wypowiedzi i proszę się nie dać zmylić nazwie użytkownika Smile


Z mojego punktu widzenia Pańska działalność na forum z tym nickiem jest zamydleniem oczu przyszłym kupującym mieszkania od allconu. Chce Pan pokazać, jaka to jest fajowa firma, wychodzi naprzeciw mieszkańcom i pracownicy udzielają się na forum ale to tylko dlatego aby ludzie z czystej sympatii podchodzili do odbiorów mieszkania z większym zaufaniem do developera i przez to nie zauważyli wszystkich błędów w budowie. Jeżeli Pana wypowiedzi są wypowiedziami prywatnymi - mieszkańca Zakoniczyna to proponuje zmianę nicka.

Tak naprawdę to wszyscy developerzy przy odbiorach próbują wcisnąć nam bubel który zbudowali. Nie ma developera, który buduje mieszkania bez wad. Dlatego przyszli mieszkańcy przy odbiorach powinni zachować minimum zaufania do developera, sprawdzać wszystko dokładnie, najlepiej zatrudnić fachowca do odbioru, wszystkie usterki wpisywać do protokołu i domagać się jak najszybszej jej usunięcia.

MM
540681
cis84 
   

VIP


Wiek: 39
Dołączył: Nie Mar 19, 2006 19:46
Posty: 675
Skąd: Borkowa

PostWysłany: Czw Cze 14, 2007 14:28    Temat postu: Re: odbiór mieszkania

Szanowny panie,
Czyli na odbiorze pan szuka z przyszłym mieszkańcem wszystkich usterek które pana pracownicy zrobili i podpowiada pan co trzeba jeszcze poprawić, w wiele rzeczy mogę uwierzyć ale w to jakoś nie, w ten sposób działał by pan na niekorzyść firmy a nie sądzę że przez pana dyrekcję było to by pozytywnie odebrane ponieważ z wielu wypowiedzi które zostały tu zamieszczone nie wynika że allccon jest to firma która różni się od innych deweloperów i za wszelką cenę robi wszystko aby klient był zadowolony z swojego nowo odebranego mieszkania, niestety allccon jak i inni deweloperzy chcą szybko oddać mieszkanie aby mieć kłopot z głowy. Chcę aby pan wiedział że moja wcześniejsza wypowiedź nie dotyczy tylko pana osoby bardziej jest skierowana do ogółu bo z tego co wiem wszędzie to się odbywa w ten sposób. Co do TOI TOI to po co miał ktoś zwracać uwagę jak to czuć w parne dni na chodniku często nawet daleko za budową a samo postawienie go przy chodniku było z góry trefną decyzją od dawna wiadomo że TOI TOI nie jest bardzo szczelnym pomieszczeniem do załatwiania swoich potrzeb i powinien być raczej umieszczony w miejscu którym przechodzi miej osób.
2663048
cis84 
   

VIP


Wiek: 39
Dołączył: Nie Mar 19, 2006 19:46
Posty: 675
Skąd: Borkowa

PostWysłany: Czw Cze 14, 2007 14:36    Temat postu: Re: odbiór mieszkania

Nie wiem gdzie pan mieszka i nie mam zamiaru w to wnikać ale często stoi na naszym parkingu ( kokoszki 44,46) samochód allconn nie mam pewności ale chyba nie należy on do właściciela naszej wspólnoty ale mogę się mylić, jeżeli nie to apeluje do osoby poruszającej się tym autem żeby zamiast parkować nie na swoim terenie i zabierać miejsce naszym mieszkańcom pomyślała o zrobieniu większych parkingów przy swoich budynkach.
2663048
kierownik budowy
Stały bywalec


Dołączył: Nie Sty 22, 2006 19:53
Posty: 91
Skąd: Gdańsk-Zakoniczyn

PostWysłany: Czw Cze 14, 2007 15:51    Temat postu: Re: odbiór mieszkania

cis84 napisał:
Szanowny panie,
Czyli na odbiorze pan szuka z przyszłym mieszkańcem wszystkich usterek które pana pracownicy zrobili i podpowiada pan co trzeba jeszcze poprawić, w wiele rzeczy mogę uwierzyć ale w to jakoś nie, w ten sposób działał by pan na niekorzyść firmy a nie sądzę że przez pana dyrekcję było to by pozytywnie odebrane ponieważ z wielu wypowiedzi które zostały tu zamieszczone nie wynika że allccon jest to firma która różni się od innych deweloperów i za wszelką cenę robi wszystko aby klient był zadowolony z swojego nowo odebranego mieszkania, niestety allccon jak i inni deweloperzy chcą szybko oddać mieszkanie aby mieć kłopot z głowy.


A nie przyszło Panu do głowy, że udostępniamy narzędzia pomiarowe po to aby Klient przekonał się sam o dobrej jakości kupowanego mieszkania?
Nie szukam usterek na odbiorze, bo to nie jest moja rola, natomiast zachęcam zawsze do skorzystania z przyniesionych przyrządów.
Chodzi o to aby Klient przekonał się o jakości kupionego mieszkania. Skoro sami jesteśmy przekonani o dobrej jakości to nie mamy nic do ukrycia. Owszem niedociągnięcia się zdarzają, ale staramy się je już na etapie realizacji eliminować, dlatego wychodzę z założenia, że w momencie przekazania kluczy ma być wszystko O.K. i za późno jest na poprawki . Na Żurawim Wzgórzu jest oddanych prawie 200 mieszkań. Usterkowość ich jest niewielka, co tylko potwierdza powyższe.
Jeszcze jedna różnica. Może Pana deweloper uważa, że mieszkanie to kłopot stąd Pana opinia ... my nie mamy kłopotu z oddawaniem mieszkań nawet tych na odbiór których przychodzą wynajęci Rzeczoznawcy budowlani.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum Gdańsk

  

osiedla Gdańska:

  2 Potoki 3 Kolory Albatross Towers Alfa Park Ambasador Angielska Grobla Apartamenty Nadmorskie Apartamenty Przy Plaży Arkońska Astra Park Atrium Gdańskie Audiopolis Aura Gdańsk Avalon Awiator Bajkowy Park Baltic Center Barbakan Biskupia Górka Błękitna Kaskada Braci Majewskich Brętowska Brama Browar Gdański Brzozowy Park Budowlani Casa Patrizia Castilla (Kowale) Centralpark Chabrowe Chmielna Park Cieszynka City Park Copernicus Cytrusowe Czterobloki Cztery Kąty Cztery Oceany Cztery Pory Roku Długa Grobla Do Studzienki Dolina Dwóch Jezior Dolina Potęgowska Domy Przy Tanecznej Dwa Tarasy Dziedziniec Energooszczędne Fregata Futura Apartamenty Galeon Gardenia Garnizon Habenda Hiszpańskie Hokejowa Horyzont Jabłoniowa (INPRO) Jabłoniowa (PB Kokoszki) Jabłoniowy Sad Jary Jasień Jasień Park Jaworzniaków Jednorożca (Wroński) Jelitkowo Jelitkowski Dwór Jezioro Jasień Jodłowy Park Kameralne Kamienica Francuska Kamienica Pod Wrzosem Kamienice Magellana Kamienice Nad Motławą Kamienice Nad Strzyżą Kamieniczki Akademickie Kartuska 26 Kazimierz Kiełpino Górne Klimaty Klukowo Kochanowskiego 39 Kolorowe Krokusowe Królewskie Wzgórze Kryształowe Kwartał Kamienic Laurowe Lawendowe Wzgórza Leszczynowe Lipce Łostowice Maciejka Maćkowy Marina Primore Matemblewo Migowskie Tarasy Mila Baltica Miłe Miłe Wzgórze Morena Park Morenova Morenowe Wzgórze Myśliwska 17 Myśliwska Park Myśliwski Stok Myśliwskie Nad Jarem Nad Jeziorem Nad Wodą Nadmorski Dwór Neptun Park Niedźwiednik Nova Oliva Nowa Letnica Nowa Osowa Nowator Nowe Osiedle Nowiec Nowy Horyzont Olimp (Kowale) Oliwa Park Optima Orle Gniazdo Orunia Górna Osowa II Osowa Wodnika Ostoja Myśliwska Pana Tadeusza Parkowe Wzgórze Piastów Pięciu Mostów Piotrkowska 27 Platinum Park Platynowa Pogodne Pohulanka PB Górski Polonica Południowe Pomarańczowe Promienne Przeróbka Przy Srebrnej Ptasia Quattro Towers R.S.M. Budowlani Reduta Żbik Rezydencja Marina Robyg Sarnia Dolina Słoneczna Dolina Słoneczna Morena Słoneczne Słoneczne Wzgórza Słoneczniki Smęgorzyno Srebrzysta Podkowa (Kowale) Stary Chełm Stylowe Szafarnia Szmaragdowe Wzgórze Szpora 7 Św. Wojciech Świerkowe Świętokrzyskie Świętokrzyskie (PB EKO) Świrskiego Trzy Dęby Trzy Żagle Ujeścisko Vivaldiego Wieża Leszka Białego Wieżycka Wieżycka Folwark Wiktorii Wilanowska Willa Wajdeloty Wiszące Ogrody Wolne Miasto Wróbla Staw Wzgórze Elizy Wzgórze Focha Wzgórze Magellana Za Słoneczną Bramą Zabornia Zabytkowa Współczesna Zakoniczyn Zapiecek Zielona Dolina Zielone Zielony Stok Złota Karczma

dzielnice Gdańska:

  Aniołki Brętowo Brzeźno Chełm Jasień Kokoszki Krakowiec-Górki Zachodnie Letnica Matarnia Młyniska Nowy Port Oliwa Olszynka Orunia-Św. Wojciech-Lipce Osowa Piecki-Migowo (Morena) Południe Przymorze (Małe i Wielkie) Rudniki Siedlce Stogi z Przeróbką Strzyża Suchanino Śródmieście VII Dwór Wrzeszcz Wyspa Sobieszewska Wzgórze Mickiewicza Zaspa (Młyniec i Rozstaje) Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

Forum Sopot

  

osiedla Sopotu:

  Aquarius Dolina Gołębiewska Grunwaldzka 93a Osiedle Marii Ludwiki Osiedle Mickiewicza Polana Świemirowska Przylesie Sopocka Rezydencja

dzielnice Sopotu:

  Brodwino Dolny Sopot Górny Sopot Kamienny Potok Karlikowo Świemirowo

Forum Gdynia

  

osiedla Gdyni:

  Albatros Altoria Apartamenty Altus Apartamenty Centrum Apartamenty Conrada Apartamenty Gdynia 3000 Apartamenty Na Polanie Baltic Villa Batorego 7 Bernadowo Cadena Park Chrobrego Columbus Demptowo Dolina Cisów Fikakowo Fort Forest Gdyńskie Gorczycowa 3 Horyzonty Gdyni Jantarowe Kamienica Bosmańska Kamienica Moderna Kasztanowa Kępa Redłowska Komandorskie Wzgórze Leśne Łanowa I Marco Polo Mistral Morskie Myśliwskie Tarasy Nad Kępą Nawigator Orłowska Bryza Parkowe Patio Róży Pomorska 57 Redłowska Kaskada Redłowski Stok Rezydencja Sokół Rezydencja Tarasy Sea Towers Shiraz Park Skłodowska 8 Skłodowskiej Sojowa Sokółka Sokółka Zielenisz Śniadeckich 4 Transatlantyk Uranowa Villa Spokojna Wiczlino Ogród Willa Nad Morzem Witawa Zacisze Leśne Zielona Dolina Zielone

dzielnice Gdyni:

  Babie Doły Chwarzno - Wiczlino Chylonia Cisowa Dąbrowa Działki Leśne Grabówek Kamienna Góra Karwiny Leszczynki Mały Kack Obłuże Oksywie Orłowo Pogórze Pustki Cisowskie - Demptowo Redłowo Śródmieście Wielki Kack Witomino (Radiostacja i Leśniczówka) Wzgórze Św. Maksymiliana

W REGIONIE:
Bytów Chojnice Gdańsk Gdynia Hel Jastarnia Kartuzy Kąty Rybackie Kolbudy Koleczkowo Kosakowo Kościerzyna Krynica Morska Kwidzyn Lębork Łeba Łęgowo Malbork Mierzeszyn Pruszcz Gdański Pszczółki Puck Reda Rotmanka Rumia Słupsk Sopot Starogard Gdański Straszyn Tczew Ustka Wejherowo Władysławowo Żukowo

      FORUM GDAŃSK     FORUM SOPOT     FORUM GDYNIA     FORUM PRUSZCZ GDAŃSKI     FORUM STRASZYN

    FILMY Gdańsk/Sopot/Gdynia      TRÓJMIEJSKA GALERIA      Co warto zobaczyć na świecie?

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama